EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş. 1994 yılında kaliteli üretim ve gelişmeyi hedef alarak kurulmuştur.
Hedefler doğrultusunda, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde, 17.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 25.000 m2 alanda üretim yapan fabrikamızda, PE Boru, Çelik Flanş, Vana ve Ek Parça İmalatı ile sektörde yer almaktayız.
Gelişen teknolojiyi yakından izleyerek, ulusal ekonomiye katkı, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

“Toplam kalite ve iş mükemmelliği” sadece bir üretim hedefi değil, tüm süreçlere uyguladığımız, herkes tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.

EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş. olarak, büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen dünya koşullarında, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın farklılaşan ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak, tüm paydaşlarımız için değer yaratıyoruz.

Üretim, satış ve istihdam ile ülkemizin gelişmesine katkı sağlamanın, müşterilerine belgelendirilmiş, kaliteli, ekonomik alt yapı ve içme suyu mamulleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.

EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş. was established in 1994 with the aim of quality production and development.
In line with the purpose, we are in the sector with PE Pipe, Steel Flange, Valve and Articulation Component Manufacturing in our factory, which produces a total area of 25,000 m2, of which 17,000 m2 is closed in Adana Hacı Sabancı Organized Industrial Zone.

By closely following the developing technology, always prioritizing contribution to the national economy, quality production and customer satisfaction, we resume our investments uninterruptedly.

Total quality and business perfection” is not only a production objective, but it is also a life philosophy which we apply to all processes, accepted by everyone and spread throughout the company.

In order to make growth sustainable, we, EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş., create value for all our stakeholders in changing world conditions as a company that quickly produces solutions to the differentiating needs of our customers and employees with the products and services we develop together with our business partners.

We experience the pride of contributing to the development of our country with production, sales and employment and offering customers certified, quality, and economical infrastructure and drinking water products