“Toplam kalite ve iş mükemmelliği”

EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş. 1994 yılında kaliteli üretim ve gelişmeyi hedef alarak kurulmuştur.

Hedefler doğrultusunda, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde, 17.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 25.000 m2 alanda üretim yapan fabrikamızda, PE Boru, Çelik Flanş, Vana ve Ek Parça İmalatı ile sektörde yer almaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından izleyerek, ulusal ekonomiye katkı, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

“Toplam kalite ve iş mükemmelliği” sadece bir üretim hedefi değil, tüm süreçlere uyguladığımız, herkes tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.

EPAŞ Döküm ve Plastik San. Tic. A.Ş. olarak, büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen dünya koşullarında, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın farklılaşan ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak, tüm paydaşlarımız için değer yaratıyoruz.

Üretim, satış ve istihdam ile ülkemizin gelişmesine katkı sağlamanın, müşterilerine belgelendirilmiş, kaliteli, ekonomik alt yapı ve içme suyu mamulleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.